Shop Our Inventory!
No extra fees, full disclosure dealer
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18806 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 5095 LBS |
| Length: | 30' 9" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17416 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 4337 LBS |
| Length: | 22' 11" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17452 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6158 LBS |
| Length: | 30' 9" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17517 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 1500 LBS |
| Length: | 15' 7" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17801 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6603 LBS |
| Length: | 32' 8" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17803 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6308 LBS |
| Length: | 33' 4" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18261 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5100 LBS |
| Length: | 25' 5" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18262 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5925 LBS |
| Length: | 30' 1" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18265 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6715 LBS |
| Length: | 31' 1" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18267 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 7705 LBS |
| Length: | 36' 4" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18269 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 3010 LBS |
| Length: | 21' 3" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18271 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 4225 LBS |
| Length: | 27' 7" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18318 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6476 LBS |
| Length: | 29' 11" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18325 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 3821 LBS |
| Length: | 21' 11" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18327 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 4049 LBS |
| Length: | 21' 11" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18331 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 4142 LBS |
| Length: | 22' 5" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18335 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 4291 LBS |
| Length: | 22' 5" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18394 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5,690 LBS |
| Length: | 32' 9" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18398 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 2529 LBS |
| Length: | 19' 0" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18404 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 3404 LBS |
| Length: | 20' 6" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
Our online payment estimates are calculated with a cash down payment and a rate of 9.99%, contingent upon on approved credit (OAC). These monthly payment figures are intended as a guide and are available to customers who meet qualification criteria, subject to credit verification. Please note that actual payment amounts can differ based on individual credit history and will vary from person to person. For specific details regarding monthly payment terms and interest rates, we encourage you to get in touch with us directly.
This website uses cookies to enable essential tools and functionality in effort to enhance the browsing experience for our customers. For more information, read our privacy policy.