Shop Our Inventory!
No extra fees, full disclosure dealer
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18234 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 13374 LBS |
| Length: | 44' |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18235 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 16755 LBS |
| Length: | 44' 9" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18239 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13636 LBS |
| Length: | 40' 7" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18988 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 6006 LBS |
| Length: | 30' 10" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 19020 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 14145 LBS |
| Length: | 42' 11" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18238 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 17515 LBS |
| Length: | 46' 1" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18823 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13636 LBS |
| Length: | 40' 7" |
| Location: | Grande Prairie: 14525 100 St |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18991 |
| Condition: | New |
| Weight: | |
| Length: | ' |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18992 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 11252 LBS |
| Length: | 35' 1" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | SOLD |
| Stock #: | 18878 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 7782 LBS |
| Length: | 33' 5" |
| Location: | Grande Prairie: 14525 100 St |
Our online payment estimates are calculated with a cash down payment and a rate of 9.99%, contingent upon on approved credit (OAC). These monthly payment figures are intended as a guide and are available to customers who meet qualification criteria, subject to credit verification. Please note that actual payment amounts can differ based on individual credit history and will vary from person to person. For specific details regarding monthly payment terms and interest rates, we encourage you to get in touch with us directly.
This website uses cookies to enable essential tools and functionality in effort to enhance the browsing experience for our customers. For more information, read our privacy policy.