Shop Our Inventory!
No extra fees, full disclosure dealer
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17092 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13829 LBS |
| Length: | 44' 0" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18384 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13824 LBS |
| Length: | 44' 0" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18910 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 12474 LBS |
| Length: | 40' 6" |
| Location: | Grande Prairie: 14525 100 St |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 17347 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 17000 LBS |
| Length: | 32' |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 17348 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 16800 LBS |
| Length: | 32' 6" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 17349 |
| Condition: | USED |
| Weight: | |
| Length: | 44' |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
Our online payment estimates are calculated with a cash down payment and a rate of 9.99%, contingent upon on approved credit (OAC). These monthly payment figures are intended as a guide and are available to customers who meet qualification criteria, subject to credit verification. Please note that actual payment amounts can differ based on individual credit history and will vary from person to person. For specific details regarding monthly payment terms and interest rates, we encourage you to get in touch with us directly.
This website uses cookies to enable essential tools and functionality in effort to enhance the browsing experience for our customers. For more information, read our privacy policy.