Shop Our Inventory!
Get ready for adventure without breaking the bank. ArrKann RV’s clearance sale offers unbeatable deals on travel trailers, motorhomes, and more. Shop now—your next journey starts here!
No extra fees, full disclosure dealer
Get ready for adventure without breaking the bank. ArrKann RV’s clearance sale offers unbeatable deals on travel trailers, motorhomes, and more. Shop now—your next journey starts here!
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17223 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13278 LBS |
| Length: | 39' 0" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17213 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13160 LBS |
| Length: | 37' 5" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17268 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5980 LBS |
| Length: | 31' 11" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17558 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 8746 LBS |
| Length: | 32' 10" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 16516 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6640 LBS |
| Length: | 31' 11" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17150 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6840 LBS |
| Length: | 30' 3" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17151 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 8355 LBS |
| Length: | 37' 9" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17259 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5762 LBS |
| Length: | 26' 4" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17407 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 4740 LBS |
| Length: | 26' 9" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17415 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 4337 LBS |
| Length: | 22' 11" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17416 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 4337 LBS |
| Length: | 22' 11" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 16454 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 2460 LBS |
| Length: | 18' 0" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17148 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 8225 LBS |
| Length: | 37' 9" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17171 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 10875 LBS |
| Length: | 37' 4" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17172 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 11285 LBS |
| Length: | 39' 5" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17173 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 11285 LBS |
| Length: | 39' 5" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17423 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5672 LBS |
| Length: | 26' 7" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17130 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5493 LBS |
| Length: | 27' 0" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 16186 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 1940 LBS |
| Length: | 16' 11" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 17098 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13970 LBS |
| Length: | 42' 11" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
Our online payment estimates are calculated with a cash down payment and a rate of 9.99%, contingent upon on approved credit (OAC). These monthly payment figures are intended as a guide and are available to customers who meet qualification criteria, subject to credit verification. Please note that actual payment amounts can differ based on individual credit history and will vary from person to person. For specific details regarding monthly payment terms and interest rates, we encourage you to get in touch with us directly.
This website uses cookies to enable essential tools and functionality in effort to enhance the browsing experience for our customers. For more information, read our privacy policy.