Shop Our Inventory!
No extra fees, full disclosure dealer
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18660 |
| Condition: | USED |
| Weight: | |
| Length: | 19' 9" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18318 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6476 LBS |
| Length: | 29' 11" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18319 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6476 LBS |
| Length: | 29' 11" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18321 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | TBD LBS |
| Length: | 29' 4" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18722 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | |
| Length: | 23' 0" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18732 |
| Condition: | New |
| Weight: | |
| Length: | 22' 6" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18736 |
| Condition: | New |
| Weight: | |
| Length: | 29' 11" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18782 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 3900 LBS |
| Length: | 22' 6" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18783 |
| Condition: | New |
| Weight: | |
| Length: | 22' 6" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18784 |
| Condition: | New |
| Weight: | |
| Length: | 22' 6" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18785 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6456 LBS |
| Length: | 29' 11" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18786 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6456 LBS |
| Length: | 29' 11" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18787 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 3,496 LBS |
| Length: | 21' 3" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18788 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 3,496 LBS |
| Length: | 21' 3" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18789 |
| Condition: | New |
| Weight: | |
| Length: | 21' 3" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18014 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6480 LBS |
| Length: | 29' 4" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17259 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5762 LBS |
| Length: | 26' 4" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18064 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5822 LBS |
| Length: | 26' 0" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18065 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5822 LBS |
| Length: | 26' 0" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17696 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 4424 LBS |
| Length: | 23' 11" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
Our online payment estimates are calculated with a cash down payment and a rate of 9.99%, contingent upon on approved credit (OAC). These monthly payment figures are intended as a guide and are available to customers who meet qualification criteria, subject to credit verification. Please note that actual payment amounts can differ based on individual credit history and will vary from person to person. For specific details regarding monthly payment terms and interest rates, we encourage you to get in touch with us directly.
This website uses cookies to enable essential tools and functionality in effort to enhance the browsing experience for our customers. For more information, read our privacy policy.