Shop Our Inventory!
No extra fees, full disclosure dealer
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18082 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 7235 LBS |
| Length: | 27' 8" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18094 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 10044 LBS |
| Length: | 34' 4" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18129 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 18331 LBS |
| Length: | 45' |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18130 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 10345 LBS |
| Length: | 34' 8" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17937 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 11235 LBS |
| Length: | 37' 4" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17961 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 7113 LBS |
| Length: | 33' 83" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18058 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 11616 LBS |
| Length: | 39' 5" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18107 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 7755 LBS |
| Length: | 33' 9" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18123 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 12338 LBS |
| Length: | 42' 11" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18483 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 7773 LBS |
| Length: | 30' 7" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18634 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 10195 LBS |
| Length: | 34' 8" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18654 |
| Condition: | Used |
| Weight: | |
| Length: | ' |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18742 |
| Condition: | Used |
| Weight: | |
| Length: | ' |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18749 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 9119 LBS |
| Length: | 36' 10" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18793 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 11244 LBS |
| Length: | 35' 3" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18798 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 9120 LBS |
| Length: | 31' 9" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18913 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 9356 LBS |
| Length: | 36' 2" |
| Location: | Grande Prairie: 14525 100 St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18933 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 13155 LBS |
| Length: | 42' 2" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18949 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 11,609 LBS |
| Length: | 35' 7" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18953 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 12665 LBS |
| Length: | 42' 1" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
Our online payment estimates are calculated with a cash down payment and a rate of 9.99%, contingent upon on approved credit (OAC). These monthly payment figures are intended as a guide and are available to customers who meet qualification criteria, subject to credit verification. Please note that actual payment amounts can differ based on individual credit history and will vary from person to person. For specific details regarding monthly payment terms and interest rates, we encourage you to get in touch with us directly.
This website uses cookies to enable essential tools and functionality in effort to enhance the browsing experience for our customers. For more information, read our privacy policy.