Shop Our Inventory!
No extra fees, full disclosure dealer
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17148 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 8225 LBS |
| Length: | 37' 9" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17407 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 4740 LBS |
| Length: | 26' 9" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18806 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 5095 LBS |
| Length: | 30' 9" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17415 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 4337 LBS |
| Length: | 22' 11" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17416 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 4337 LBS |
| Length: | 22' 11" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17472 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6025 LBS |
| Length: | 29' 10" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18353 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 4280 LBS |
| Length: | 25' 4" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18354 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5625 LBS |
| Length: | 27' 0" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18356 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5625 LBS |
| Length: | 27' 0" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18357 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5625 LBS |
| Length: | 27' 0" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18358 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6025 LBS |
| Length: | 29' 10" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18462 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5,970 LBS |
| Length: | 28' 8" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18650 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 5036 LBS |
| Length: | 28' 3" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18794 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 4600 LBS |
| Length: | 25' 7" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18838 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5950 LBS |
| Length: | 32' 9" |
| Location: | Grande Prairie: 14525 100 St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18839 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5950 LBS |
| Length: | 32' 9" |
| Location: | Grande Prairie: 14525 100 St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18840 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5980 LBS |
| Length: | 29' 10" |
| Location: | Grande Prairie: 14525 100 St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18842 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5620 LBS |
| Length: | 27' 0" |
| Location: | Grande Prairie: 14525 100 St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18843 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 8474 LBS |
| Length: | 37' 11" |
| Location: | Grande Prairie: 14525 100 St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18844 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 4899 LBS |
| Length: | 26' 9" |
| Location: | Grande Prairie: 14525 100 St |
Our online payment estimates are calculated with a cash down payment and a rate of 9.99%, contingent upon on approved credit (OAC). These monthly payment figures are intended as a guide and are available to customers who meet qualification criteria, subject to credit verification. Please note that actual payment amounts can differ based on individual credit history and will vary from person to person. For specific details regarding monthly payment terms and interest rates, we encourage you to get in touch with us directly.
This website uses cookies to enable essential tools and functionality in effort to enhance the browsing experience for our customers. For more information, read our privacy policy.