Shop Our Inventory!
No extra fees, full disclosure dealer
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 17292 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 7760 LBS |
| Length: | 33' 5" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18547 |
| Condition: | New |
| Weight: | |
| Length: | 27' 0" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 16812 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 8000 LBS |
| Length: | 33' 8" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 16925 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 16064 LBS |
| Length: | 42' 11" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 16993 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 7082 LBS |
| Length: | 30' 6" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18024 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 4994 LBS |
| Length: | 29' 8" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 17018 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13940 LBS |
| Length: | 40' 10" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 17024 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 2420 LBS |
| Length: | 16' 5" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 17092 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13829 LBS |
| Length: | 44' 0" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 17098 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13970 LBS |
| Length: | 42' 11" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 17168 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6686 LBS |
| Length: | 30' 6" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 17170 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 8289 LBS |
| Length: | 38' 11" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 17192 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6250 LBS |
| Length: | 29' 11" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 17216 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 15063 LBS |
| Length: | 42' 4" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 17290 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 11551 LBS |
| Length: | 39' 11" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 17347 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 17000 LBS |
| Length: | 32' |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 17348 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 16800 LBS |
| Length: | 32' 6" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 17349 |
| Condition: | USED |
| Weight: | |
| Length: | 44' |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 17389 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 3995 LBS |
| Length: | 22' 8" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18303 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 2,662 LBS |
| Length: | 20'' |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
Our online payment estimates are calculated with a cash down payment and a rate of 9.99%, contingent upon on approved credit (OAC). These monthly payment figures are intended as a guide and are available to customers who meet qualification criteria, subject to credit verification. Please note that actual payment amounts can differ based on individual credit history and will vary from person to person. For specific details regarding monthly payment terms and interest rates, we encourage you to get in touch with us directly.
This website uses cookies to enable essential tools and functionality in effort to enhance the browsing experience for our customers. For more information, read our privacy policy.