Shop Our Inventory!
No extra fees, full disclosure dealer
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18360 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 14,258 LBS |
| Length: | 42' 11" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18385 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 12,008 LBS |
| Length: | 36' 6" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18486 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 14258 LBS |
| Length: | 42' 11" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18743 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 15,500 LBS |
| Length: | 42' 10" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18761 |
| Condition: | New |
| Weight: | |
| Length: | 42' 10" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18762 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 14,560 LBS |
| Length: | 41' 11" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18763 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 14,258 LBS |
| Length: | 42' 11" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18813 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 11,898 LBS |
| Length: | 34' 9" |
| Location: | Grande Prairie: 14525 100 St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18814 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 14390 lbs LBS |
| Length: | 41' 11" |
| Location: | Grande Prairie: 14525 100 St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18815 |
| Condition: | New |
| Weight: | |
| Length: | 42' 10" |
| Location: | Grande Prairie: 14525 100 St |
| Status: | ON ORDER |
| Stock #: | 18764 |
| Condition: | New |
| Weight: | |
| Length: | ' |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 17018 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13940 LBS |
| Length: | 40' 10" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18362 |
| Condition: | New |
| Weight: | |
| Length: | 42' 10" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | SOLD |
| Stock #: | 17103 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 12008 LBS |
| Length: | 36' 6" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
Our online payment estimates are calculated with a cash down payment and a rate of 9.99%, contingent upon on approved credit (OAC). These monthly payment figures are intended as a guide and are available to customers who meet qualification criteria, subject to credit verification. Please note that actual payment amounts can differ based on individual credit history and will vary from person to person. For specific details regarding monthly payment terms and interest rates, we encourage you to get in touch with us directly.
This website uses cookies to enable essential tools and functionality in effort to enhance the browsing experience for our customers. For more information, read our privacy policy.