Shop Our Inventory!
No extra fees, full disclosure dealer
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 16454 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 2460 LBS |
| Length: | 18' 0" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17025 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 2360 LBS |
| Length: | 16' 6" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17026 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 2730 LBS |
| Length: | 16' 5" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17707 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 2388 LBS |
| Length: | 8' 5" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17825 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 3075 LBS |
| Length: | 20' 0" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17828 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 3075 LBS |
| Length: | 20' 0" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18141 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 3148 LBS |
| Length: | 20' 3" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18159 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 3061 LBS |
| Length: | 20' 8" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18160 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 3061 LBS |
| Length: | 20' 8" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18167 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 2564 LBS |
| Length: | 20' |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18269 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 3010 LBS |
| Length: | 21' 3" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18270 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 3065 LBS |
| Length: | 21' 5" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18278 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 3065 LBS |
| Length: | 21' 5" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18279 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 3065 LBS |
| Length: | 21' 5" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18389 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 3030 LBS |
| Length: | 27' 1" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18396 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 2529 LBS |
| Length: | 19' 0" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18398 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 2529 LBS |
| Length: | 19' 0" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18402 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 3404 LBS |
| Length: | 20' 6" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18403 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 3404 LBS |
| Length: | 20' 6" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18404 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 3404 LBS |
| Length: | 20' 6" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
Our online payment estimates are calculated with a cash down payment and a rate of 9.99%, contingent upon on approved credit (OAC). These monthly payment figures are intended as a guide and are available to customers who meet qualification criteria, subject to credit verification. Please note that actual payment amounts can differ based on individual credit history and will vary from person to person. For specific details regarding monthly payment terms and interest rates, we encourage you to get in touch with us directly.
This website uses cookies to enable essential tools and functionality in effort to enhance the browsing experience for our customers. For more information, read our privacy policy.