Shop Our Inventory!
No extra fees, full disclosure dealer
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18014 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6480 LBS |
| Length: | 29' 4" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18037 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 12125 LBS |
| Length: | 25' 10" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18038 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 12,300 LBS |
| Length: | 24' 7" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18039 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 14500 LBS |
| Length: | 31' 0" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18064 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5822 LBS |
| Length: | 26' 0" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18065 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5822 LBS |
| Length: | 26' 0" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18090 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13250 LBS |
| Length: | 42' 9" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17513 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 1500 LBS |
| Length: | 15' 7" |
| Location: | Grande Prairie: 14525 100 St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17515 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 1500 LBS |
| Length: | 15' 7" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17516 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 1500 LBS |
| Length: | 15' 7" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17517 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 1500 LBS |
| Length: | 15' 7" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17518 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 1500 LBS |
| Length: | 15' 7" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18306 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 10000 LBS |
| Length: | 29' 4" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18307 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 10000 LBS |
| Length: | 32' 3" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18308 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 10000 LBS |
| Length: | 30' 9" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18311 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | |
| Length: | 29' 4" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17519 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 1500 LBS |
| Length: | 15' 7" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17520 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 1500 LBS |
| Length: | 15' 7" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17823 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 12338 LBS |
| Length: | 42' 11" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17820 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 4740 LBS |
| Length: | 22' 11" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
Our online payment estimates are calculated with a cash down payment and a rate of 9.99%, contingent upon on approved credit (OAC). These monthly payment figures are intended as a guide and are available to customers who meet qualification criteria, subject to credit verification. Please note that actual payment amounts can differ based on individual credit history and will vary from person to person. For specific details regarding monthly payment terms and interest rates, we encourage you to get in touch with us directly.
This website uses cookies to enable essential tools and functionality in effort to enhance the browsing experience for our customers. For more information, read our privacy policy.