Shop Our Inventory!
No extra fees, full disclosure dealer
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18448 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 4620 LBS |
| Length: | 26' 9" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18454 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6760 LBS |
| Length: | 33' 11" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18463 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 7479 LBS |
| Length: | 31' |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18488 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 4720 LBS |
| Length: | 25' 5" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18479 |
| Condition: | New |
| Weight: | |
| Length: | 23' 10" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18598 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 3010 LBS |
| Length: | 21' 3" |
| Location: | Grande Prairie: 14525 100 St |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18528 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 6595 LBS |
| Length: | 30' 10" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18495 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 4315 LBS |
| Length: | 24' 7" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18497 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 4315 LBS |
| Length: | 24' 7" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18501 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 2,483 LBS |
| Length: | 15' 11" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18502 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 2483 LBS |
| Length: | 15' 11" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18503 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 2483 LBS |
| Length: | 15' 11" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18521 |
| Condition: | New |
| Weight: | |
| Length: | 15' 7" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18529 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 933 LBS |
| Length: | 6' 9" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18546 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 2690 LBS |
| Length: | 18' |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18550 |
| Condition: | New |
| Weight: | |
| Length: | 27' 0" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18552 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5,430 LBS |
| Length: | 27' 0" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18555 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | |
| Length: | 33' 4" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18619 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 11817 LBS |
| Length: | 40' 6" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 18626 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 4291 LBS |
| Length: | 22' 5" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
Our online payment estimates are calculated with a cash down payment and a rate of 9.99%, contingent upon on approved credit (OAC). These monthly payment figures are intended as a guide and are available to customers who meet qualification criteria, subject to credit verification. Please note that actual payment amounts can differ based on individual credit history and will vary from person to person. For specific details regarding monthly payment terms and interest rates, we encourage you to get in touch with us directly.
This website uses cookies to enable essential tools and functionality in effort to enhance the browsing experience for our customers. For more information, read our privacy policy.