Shop Our Inventory!
No extra fees, full disclosure dealer
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17025 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 2360 LBS |
| Length: | 16' 6" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17026 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 2730 LBS |
| Length: | 16' 5" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17426 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 1785 LBS |
| Length: | 15' 11" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17667 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 10050 LBS |
| Length: | 25' |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17669 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 10930 LBS |
| Length: | 28' 4" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17671 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 11873 LBS |
| Length: | 27' |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17672 |
| Condition: | USED |
| Weight: | |
| Length: | 27' 1" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17707 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 2388 LBS |
| Length: | 8' 5" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17843 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 1801 LBS |
| Length: | 13' 2" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18240 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 18000 LBS |
| Length: | 30' 9" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18509 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 9769 LBS |
| Length: | 23' 10" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18511 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 9769 LBS |
| Length: | 23' 10" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18512 |
| Condition: | USED |
| Weight: | |
| Length: | ' |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18513 |
| Condition: | USED |
| Weight: | |
| Length: | ' |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18640 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 1350 LBS |
| Length: | 15' 10" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18741 |
| Condition: | Used |
| Weight: | |
| Length: | ' |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 17024 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 2420 LBS |
| Length: | 16' 5" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 17349 |
| Condition: | USED |
| Weight: | |
| Length: | 44' |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 17668 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 10930 LBS |
| Length: | 28' 4" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | SALE PENDING |
| Stock #: | 17670 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 11742 LBS |
| Length: | 31' 4" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
Our online payment estimates are calculated with a cash down payment and a rate of 9.99%, contingent upon on approved credit (OAC). These monthly payment figures are intended as a guide and are available to customers who meet qualification criteria, subject to credit verification. Please note that actual payment amounts can differ based on individual credit history and will vary from person to person. For specific details regarding monthly payment terms and interest rates, we encourage you to get in touch with us directly.
This website uses cookies to enable essential tools and functionality in effort to enhance the browsing experience for our customers. For more information, read our privacy policy.