Shop Our Inventory!

No extra fees, full disclosure dealer

| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17148 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 8225 LBS |
| Length: | 37' 9" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17213 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13160 LBS |
| Length: | 37' 5" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17221 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 12245 LBS |
| Length: | 36' 7" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17222 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 12245 LBS |
| Length: | 36' 7" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17223 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13278 LBS |
| Length: | 39' 0" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17225 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13794 LBS |
| Length: | 40' 9" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17226 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13968 LBS |
| Length: | 40' 5" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17307 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 12245 LBS |
| Length: | 36' 7" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17407 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 4740 LBS |
| Length: | 26' 9" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17415 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 4337 LBS |
| Length: | 22' 11" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17416 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 4337 LBS |
| Length: | 22' 11" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17472 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6025 LBS |
| Length: | 29' 10" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18204 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 11692 LBS |
| Length: | 34' 0" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18205 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 11692 LBS |
| Length: | 34' 0" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18206 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 11662 LBS |
| Length: | 34' 0" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18210 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 11770 LBS |
| Length: | 35' 0" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18211 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 11770 LBS |
| Length: | 35' 0" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18212 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13513 LBS |
| Length: | 41' 11" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18213 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 12881 LBS |
| Length: | 35' 1" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18214 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 12881 LBS |
| Length: | 35' 1" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
Our online payment estimates are calculated with a cash down payment and a rate of 9.99%, contingent upon on approved credit (OAC). These monthly payment figures are intended as a guide and are available to customers who meet qualification criteria, subject to credit verification. Please note that actual payment amounts can differ based on individual credit history and will vary from person to person. For specific details regarding monthly payment terms and interest rates, we encourage you to get in touch with us directly.
This website uses cookies to enable essential tools and functionality in effort to enhance the browsing experience for our customers. For more information, read our privacy policy.