Shop Our Inventory!
No extra fees, full disclosure dealer
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18164 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 3615 LBS |
| Length: | 22' 5" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18283 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 6160 LBS |
| Length: | 30' 8" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18167 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 2564 LBS |
| Length: | 20' |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18168 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 16931 LBS |
| Length: | 28' 75" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18467 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 3530 LBS |
| Length: | 21' 5" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18170 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 5998 LBS |
| Length: | 32' 7" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18172 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 10825 LBS |
| Length: | 34' 8" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18176 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 5800 LBS |
| Length: | 30' 9" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18177 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 1500 LBS |
| Length: | 15' 7" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18181 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13513 LBS |
| Length: | 41' 11" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18465 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 3584 LBS |
| Length: | 21' 11" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18182 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13968 LBS |
| Length: | 40' 5" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18186 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13130 LBS |
| Length: | 42' 11" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18187 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 12661 LBS |
| Length: | 43' 1" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18188 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 12661 LBS |
| Length: | 43' 1" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18190 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13250 LBS |
| Length: | 42' 9" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18191 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13250 LBS |
| Length: | 42' 9" |
| Location: | Grande Prairie: 14525 100 St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18193 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13250 LBS |
| Length: | 42' 9" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18195 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13250 LBS |
| Length: | 42' 9" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18198 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 3984 LBS |
| Length: | 22' 11" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
Our online payment estimates are calculated with a cash down payment and a rate of 9.99%, contingent upon on approved credit (OAC). These monthly payment figures are intended as a guide and are available to customers who meet qualification criteria, subject to credit verification. Please note that actual payment amounts can differ based on individual credit history and will vary from person to person. For specific details regarding monthly payment terms and interest rates, we encourage you to get in touch with us directly.
This website uses cookies to enable essential tools and functionality in effort to enhance the browsing experience for our customers. For more information, read our privacy policy.