Shop Our Inventory!
No extra fees, full disclosure dealer
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18201 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 11692 LBS |
| Length: | 34' 0" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18202 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 11692 LBS |
| Length: | 34' 0" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18204 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 11692 LBS |
| Length: | 34' 0" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18205 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 11692 LBS |
| Length: | 34' 0" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18206 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 11662 LBS |
| Length: | 34' 0" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18208 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 11770 LBS |
| Length: | 35' 0" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18209 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 11770 LBS |
| Length: | 35' 0" |
| Location: | Grande Prairie: 14525 100 St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18210 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 11770 LBS |
| Length: | 35' 0" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18211 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 11770 LBS |
| Length: | 35' 0" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18212 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13513 LBS |
| Length: | 41' 11" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18213 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 12881 LBS |
| Length: | 35' 1" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18214 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 12881 LBS |
| Length: | 35' 1" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18215 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 12881 LBS |
| Length: | 35' 1" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18216 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 12881 LBS |
| Length: | 35' 1" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18217 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 14951 LBS |
| Length: | 41' 0" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18218 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 15063 LBS |
| Length: | 42' 4" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18219 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 15063 LBS |
| Length: | 42' 4" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18223 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 12125 LBS |
| Length: | 25' 10" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18226 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 7655 LBS |
| Length: | 28' 11" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18230 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5693 LBS |
| Length: | 27' 11" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
Our online payment estimates are calculated with a cash down payment and a rate of 9.99%, contingent upon on approved credit (OAC). These monthly payment figures are intended as a guide and are available to customers who meet qualification criteria, subject to credit verification. Please note that actual payment amounts can differ based on individual credit history and will vary from person to person. For specific details regarding monthly payment terms and interest rates, we encourage you to get in touch with us directly.
This website uses cookies to enable essential tools and functionality in effort to enhance the browsing experience for our customers. For more information, read our privacy policy.