Shop Our Inventory!
No extra fees, full disclosure dealer
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18234 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 13374 LBS |
| Length: | 44' |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18235 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 16755 LBS |
| Length: | 44' 9" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18238 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 17515 LBS |
| Length: | 46' 1" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18239 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13636 LBS |
| Length: | 40' 7" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18240 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 18000 LBS |
| Length: | 30' 9" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18245 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 8240 LBS |
| Length: | 30' 11" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18247 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 9179 LBS |
| Length: | 32' 8" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18250 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 7195 LBS |
| Length: | 30' 10" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18251 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5863 LBS |
| Length: | 26' 10" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18252 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6088 LBS |
| Length: | 26' 11" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18254 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 7657 LBS |
| Length: | 33' 7" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18258 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 13060 LBS |
| Length: | 36' 0" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18259 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 15645 LBS |
| Length: | 43' 10" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18260 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 15200 LBS |
| Length: | 43' 3" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18261 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5100 LBS |
| Length: | 25' 5" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18262 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5925 LBS |
| Length: | 30' 1" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18264 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 4045 LBS |
| Length: | 23' 7" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18265 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6715 LBS |
| Length: | 31' 1" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18266 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5815 LBS |
| Length: | 30' 6" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18267 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 7705 LBS |
| Length: | 36' 4" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
Our online payment estimates are calculated with a cash down payment and a rate of 9.99%, contingent upon on approved credit (OAC). These monthly payment figures are intended as a guide and are available to customers who meet qualification criteria, subject to credit verification. Please note that actual payment amounts can differ based on individual credit history and will vary from person to person. For specific details regarding monthly payment terms and interest rates, we encourage you to get in touch with us directly.
This website uses cookies to enable essential tools and functionality in effort to enhance the browsing experience for our customers. For more information, read our privacy policy.