Shop Our Inventory!
No extra fees, full disclosure dealer
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18805 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 11595 LBS |
| Length: | 34' 0" |
| Location: | Grande Prairie: 14525 100 St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 18806 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 5095 LBS |
| Length: | 30' 9" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17415 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 4337 LBS |
| Length: | 22' 11" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17416 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 4337 LBS |
| Length: | 22' 11" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17423 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5672 LBS |
| Length: | 26' 7" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17426 |
| Condition: | USED |
| Weight: | 1785 LBS |
| Length: | 15' 11" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17452 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6158 LBS |
| Length: | 30' 9" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17472 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6025 LBS |
| Length: | 29' 10" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17492 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5504 LBS |
| Length: | 25' 11" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17493 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5400 LBS |
| Length: | 25' 11" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17494 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5504 LBS |
| Length: | 25' 11" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17497 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6798 LBS |
| Length: | 32' 11" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17501 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 5065 LBS |
| Length: | 30' 4" |
| Location: | Red Deer: 4 Burnt Basin St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17504 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6250 LBS |
| Length: | 29' 11" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17505 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 6261 LBS |
| Length: | 29' 11" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17513 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 1500 LBS |
| Length: | 15' 7" |
| Location: | Grande Prairie: 14525 100 St |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17515 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 1500 LBS |
| Length: | 15' 7" |
| Location: | Edmonton: 28712 114 Avenue, Acheson |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17516 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 1500 LBS |
| Length: | 15' 7" |
| Location: | Calgary: 272211 TWP Rd 241B, Rocky View County |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17517 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 1500 LBS |
| Length: | 15' 7" |
| Location: | Medicine Hat: 1153 Trans Canada Way, S.E. |
| Status: | AVAILABLE |
| Stock #: | 17518 |
| Condition: | NEW |
| Weight: | 1500 LBS |
| Length: | 15' 7" |
| Location: | Carstairs: 729 Highfield Gate |
Our online payment estimates are calculated with a cash down payment and a rate of 9.99%, contingent upon on approved credit (OAC). These monthly payment figures are intended as a guide and are available to customers who meet qualification criteria, subject to credit verification. Please note that actual payment amounts can differ based on individual credit history and will vary from person to person. For specific details regarding monthly payment terms and interest rates, we encourage you to get in touch with us directly.
This website uses cookies to enable essential tools and functionality in effort to enhance the browsing experience for our customers. For more information, read our privacy policy.